Гарантії та повернення

Зв'язатися з Відділом обміну та повернення товару можна за E-mail:

crazyavto20@gmail.com

Гарантії:

Гарантії

Магазин "Crazyavto" реалізує виключно високоякісні товари, вироблені солідними компаніями. Велика частина товарів в асортименті магазину супроводжується офіційною гарантією виробника.

Термін гарантії різний для різних груп і брендів товару, а також перебуває в прямій залежності від проведеної виробником сервісної політики. Тому ми радимо Вам заздалегідь уточнювати термін гарантії в описі товару на сайті, або у менеджера, який займається вашим замовленням.

Повернення / Обмін:

Повернення / Обмін

Інтернет-магазин "Crazyavto" намагається створити для всіх своїх клієнтів прозорі та дружні умови повернення. Ми створили дуже детальну форму повернення для того, щоб ця процедура проходила правильно, без неточностей і накладок. Правильно заповнена Вами форма повернення сприяє вирішенню проблеми належним чином і в максимально стислі терміни, а також більш детальному аналізу ситуації з нашого боку.

Ми знаємо, що деякі дефекти товару дуже складно виявити в момент отримання його у відділенні "Нової пошти". Також ми розуміємо, що частина проблем з товаром може проявитися вже після того, як закінчаться обумовлені законодавством України 14 днів.

У цих випадках ми завжди йдемо назустріч клієнту і відступаємо від закону на Вашу користь. Просимо Вас зберігати товар у належному вигляді, не рвати упаковку, зберігати коробку, не обклеювати покупку скотчем і ніякими іншими способами не позбавляти її товарного вигляду. Це дуже сприяє безпроблемному здійсненню процедури повернення. Ми завжди раді допомогти кожному клієнту і готові вирішувати всі спірні питання на Вашу користь.

Порядок повернення товару:

  • Заповнити заяву на повернення.
  • Додати до заяви копію товарного чека або видаткової накладної.
  • Жителям Києва необхідно передати товар, що повертається, співробітнику магазину за адресою вул. Садова 70-110, Автоцентр "Жуляни".
  • Одержувачі з регіонів можуть здійснити повернення в будь-якому відділенні "Нова пошта" (за рахунок відправника)